AUTORSKA SZKOx MUSICALOWA MACIEJA PAWΜWSKIEGO
AKTUALNO列Ipoint_blankODDZIAΧpoint_blankPROJEKTYpoint_blankMACIEJ PAWΜWSKIpoint_blankDOWNLOADpoint_blankINFORMACJE & KONTAKT
TRWA REKRUTACJA - PROSIMY O WYPEΛIANIE ZGΜSZE | WARSZAWA: POCZ﹗EK ZAJ岊 - 7, 8, 9 IX 2013
point_blankpoint_blankpoint_blankpoint_blankpoint_blank
point_blankpoint_blankpoint_blank
AUTORSKA SZKOx MUSICALOWA MP
REKRUTACJA 2013/2014
img_asm-warszawa_rozpocz璚ie_roku2013_plakat
point_blankpoint_blank
marker_topRozpocz璚ie roku w ASM!!!
point_blankpoint_blank
W ramach kursu w ASM prowadzimy zaj璚ia wokalne, taneczne oraz aktorskie.
W tym roku uruchomiamy r闚nie nowe grupy: TT Teatru Ta鎍a, ADULT dla os鏏 powy瞠j 18 roku 篡cia, a tak瞠 MM mini dla dzieci od 4-6 lat.

Zaj璚ia w ASM prowadzi starannie wyselekcjonowana kadra, z這穎na z pedagog闚, kt鏎zy przez lata pracy przede wszystkim w Teatrze Muzycznym ROMA nabrali do鈍iadczenia w prowadzeniu zaj耩 z dzie熤i oraz m這dzie膨. Nasz zesp馧 wsp馧tworz: Lena Zuchniak, Wiola Fiuk, Angelika Paradowska, Bartosz Figurski, Piotr Furman oraz Liwia i Maciej Paw這wscy.

W鈔鏚 uczni闚 i absolwent闚 ASM znajduj si obecni studenci PWST, PWSFTViT, Akademii Teatralnej, Akademii Muzycznych, aktorzy rozmaitych produkcji filmowych i telewizyjnych, m. in.: "Do Dzwonka", "M jak Mi這嗆", "Na Wsp鏊nej", "Barwy Szcz窷cia", "Tancerka", "Klan", "Plebania", "Rodzinka.pl", "Prosto w serce". Uczestnicy program闚: "Mam Talent", "You Can Dance", "Bitwa na G這sy", "Must Be The Music". W鈔鏚 naszych absolwent闚 s r闚nie aktorzy wyst瘼uj帷y zagranic: Broodway, Bollywood. Spora cz窷 naszych uczni闚 pr鏏uje z sukcesem swoich si w dubbingu, reklamie.

Op豉ta za ASM nie uleg豉 zmianie i wynosi 290z miesi璚znie.
ZAPRASZMY!
marker_top Rekrutacja
point_blankpoint_blank
Osoby zainteresowane nauk w ASM w roku szkolnym 2013/2014 (zar闚no kontynuuj帷e, jak i rozpoczynaj帷e nauk) prosimy o wype軟ienie formularza zg這szeniowego (zak豉dka 'Zg這szenie' lub link poni瞠j)

Przes逝chania do ASM odbywaj si w trakcie pierwszego miesi帷a zaj耩, wtedy nast瘼uje weryfikacja Waszych umiej皻no軼i, a przede wszystkim zapa逝 i ch璚i do pracy.
ASM to Autorska Szko豉 Musicalowa, jej zadaniem jest nauka poprzez praktyk i wyst瘼owanie na scenie, zdobywanie w ten spos鏏 umiej皻no軼i, kt鏎ymi musi wykaza si aktor musicalowy. Uczni闚 dzielimy na grupy wg poziomu zaawansowania, a w poszczeg鏊nych podgrupach w trakcie roku szkolnego przeprowadzamy przes逝chania pod k徠em konkretnych r鏊 w realizowanym przez nas tytule.
Zapisuj帷 si do ASM trzeba spe軟ia nast瘼uj帷y warunek: by mi這郾ikiem sztuki nastawionym na intensywn nauk i zdobywanie nowych umiej皻no軼i.
marker_top Spotkania organizacyjne
point_blankpoint_blank
Spotkania organizacyjne - na kt鏎e zapraszamy r闚nie osoby pragn帷e kontynuowa nauk w ASM - odb璠 si w nast瘼uj帷ych terminach:

WARSZAWA: 7 wrze郾ia 2013 (sobota), godzina 9:00 - grupy S, SN, M, MN (LO im. Hoffmanowej), 8 wrze郾ia 2013 (niedziela), godzina 9:00 - grupy T, X, XN, ADULT (LO im. Hoffmanowej), 8 wrze郾ia 2013 (niedziela), godzina 11:00 - grupa MM, 9 wrze郾ia 2013 (poniedzia貫k), godzina 17:00 - grupa Teatr Ta鎍a (Teatr Muzyczny ROMA, ul. 鈍. Barbary 12, spotykamy si przy portierni).

Na spotkania zapraszamy r闚nie Waszych Rodzic闚. Po oficjalnym rozpocz璚iu odb璠 si pierwsze zaj璚ia, prosimy wi璚 o zabranie stroju do ta鎍a (t-shirt, spodnie, legginsy, obuwie najlepiej zginaj帷e si w 鈔鏚stopiu). Odpowiednio Rodzice i uczestnicy 9:00-10:30 (gr MM 11:00-12:00), a potem tylko uczestnicy zaj耩 wg grafiku czyli do 15:00.
img_uczniowie_asm
marker_topKontakt