AUTORSKA SZKOŁA MUSICALOWA MACIEJA PAWŁOWSKIEGO
AKTUALNOŚCI point_blank ODDZIAŁY point_blank PROJEKTY point_blank MACIEJ PAWŁOWSKI point_blank DOWNLOAD point_blank INFORMACJE & KONTAKT
TRWA REKRUTACJA - PROSIMY O WYPEŁNIANIE ZGŁOSZEŃ | WARSZAWA: POCZĄTEK ZAJĘĆ - 7, 8, 9 IX 2013
point_blank point_blank point_blank point_blank point_blank
point_blank point_blank point_blank
AUTORSKA SZKOŁA MUSICALOWA MP
REKRUTACJA 2013/2014
img_asm-warszawa_rozpoczęcie_roku2013_plakat
point_blank point_blank
marker_top Rozpoczęcie roku w ASM!!!
point_blank point_blank
W ramach kursu w ASM prowadzimy zajęcia wokalne, taneczne oraz aktorskie.
W tym roku uruchomiamy również nowe grupy: TT Teatru Tańca, ADULT dla osób powyżej 18 roku życia, a także MM mini dla dzieci od 4-6 lat.

Zajęcia w ASM prowadzi starannie wyselekcjonowana kadra, złożona z pedagogów, którzy przez lata pracy przede wszystkim w Teatrze Muzycznym ROMA nabrali doświadczenia w prowadzeniu zajęć z dziećmi oraz młodzieżą. Nasz zespół współtworzą: Lena Zuchniak, Wiola Fiuk, Angelika Paradowska, Bartosz Figurski, Piotr Furman oraz Liwia i Maciej Pawłowscy.

Wśród uczniów i absolwentów ASM znajdują się obecni studenci PWST, PWSFTViT, Akademii Teatralnej, Akademii Muzycznych, aktorzy rozmaitych produkcji filmowych i telewizyjnych, m. in.: "Do Dzwonka", "M jak Miłość", "Na Wspólnej", "Barwy Szczęścia", "Tancerka", "Klan", "Plebania", "Rodzinka.pl", "Prosto w serce". Uczestnicy programów: "Mam Talent", "You Can Dance", "Bitwa na Głosy", "Must Be The Music". Wśród naszych absolwentów są również aktorzy występujący zagranicą: Broodway, Bollywood. Spora część naszych uczniów próbuje z sukcesem swoich sił w dubbingu, reklamie.

Opłata za ASM nie uległa zmianie i wynosi 290zł miesięcznie.
ZAPRASZMY!
marker_top Rekrutacja
point_blank point_blank
Osoby zainteresowane nauką w ASM w roku szkolnym 2013/2014 (zarówno kontynuujące, jak i rozpoczynające naukę) prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (zakładka 'Zgłoszenie' lub link poniżej)

Przesłuchania do ASM odbywają się w trakcie pierwszego miesiąca zajęć, wtedy następuje weryfikacja Waszych umiejętności, a przede wszystkim zapału i chęci do pracy.
ASM to Autorska Szkoła Musicalowa, jej zadaniem jest nauka poprzez praktykę i występowanie na scenie, zdobywanie w ten sposób umiejętności, którymi musi wykazać się aktor musicalowy. Uczniów dzielimy na grupy wg poziomu zaawansowania, a w poszczególnych podgrupach w trakcie roku szkolnego przeprowadzamy przesłuchania pod kątem konkretnych ról w realizowanym przez nas tytule.
Zapisując się do ASM trzeba spełniać następujący warunek: być miłośnikiem sztuki nastawionym na intensywną naukę i zdobywanie nowych umiejętności.
marker_top Spotkania organizacyjne
point_blank point_blank
Spotkania organizacyjne - na które zapraszamy również osoby pragnące kontynuować naukę w ASM - odbędą się w następujących terminach:

WARSZAWA: 7 września 2013 (sobota), godzina 9:00 - grupy S, SN, M, MN (LO im. Hoffmanowej), 8 września 2013 (niedziela), godzina 9:00 - grupy T, X, XN, ADULT (LO im. Hoffmanowej), 8 września 2013 (niedziela), godzina 11:00 - grupa MM, 9 września 2013 (poniedziałek), godzina 17:00 - grupa Teatr Tańca (Teatr Muzyczny ROMA, ul. św. Barbary 12, spotykamy się przy portierni).

Na spotkania zapraszamy również Waszych Rodziców. Po oficjalnym rozpoczęciu odbędą się pierwsze zajęcia, prosimy więc o zabranie stroju do tańca (t-shirt, spodnie, legginsy, obuwie najlepiej zginające się w śródstopiu). Odpowiednio Rodzice i uczestnicy 9:00-10:30 (gr MM 11:00-12:00), a potem tylko uczestnicy zajęć wg grafiku czyli do 15:00.
img_uczniowie_asm
marker_top Kontakt